GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat/skålfat 16119095
nr 1611 9095
Fat/skålfat
3 delar, Kina, Blåvitt kompaniporslin. Diameter: 14,5-20,5
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:02:00
700 kr
1.100 kr
1.300 kr